18°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 56
    کد: 135229
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۱۵

    عرضه لوازم التحریر ایرانی- اسلامی با تخفیف ویژه در فروشگاه‌های «شهرما»

    مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد از عرضه و توزیع لوازم التحریر تولید داخل با تخفیف ویژه به مناسبت فرا رسیدن سال جدید تحصیلی در فروشگاه‌های «شهرما» خبر داد.
    عرضه لوازم التحریر ایرانی- اسلامی با تخفیف ویژه در فروشگاه‌های «شهرما»

    به گزارش روابط عمومی سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد، احمد محبی، مدیر عامل سازمان بیان کرد: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، به منظور حمایت از تولیدات داخلی و ترویج فرهنگ استفاده از محصولات ایرانی، این سازمان اقدام به عرضه لوازم التحریر ایرانی- اسلامی با تخفیف ویژه در فروشگاه‌های «شهرما» نموده است.
    وی در ادامه افزود: همه ساله در آستانه سال تحصیلی، با توجه به افزایش قیمت نوشت افزار در سطح شهر و به منظور ایجاد بستر مناسب جهت تهیه اقلام مورد نیاز تحصیلی برای عموم شهروندان، جشنواره فروش ویژه لوازم التحریر از 15 شهریور ماه آغاز می‌شود و تا 5 مهرماه ادامه خواهد داشت.
    محبی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به پراکنش مناسب فروشگاه‌های «شهرما» در سطح شهر، شهروندان می‌توانند با مراجعه به نزدیکترین فروشگاه «شهرما» به محل زندگی خود، لوازم التحریرمورد نیاز را با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب تهیه کنند.

     

     

    تعداد بازدید: 56
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر