14°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 54
    کد: 130290
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۱۸

    اشتغال بیش از 7 هزار و 200 نفر در فروشگاه‌ها و بازارهای «شهرما»

    در راستای نام‌گذاری سال جاری با عنوان " اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" بیش از 7 هزار و 200 نفر تاکنون در فروشگاه‌ها و بازارهای "شهرما" مشغول به شده‌اند.
    اشتغال بیش از 7 هزار و 200 نفر در فروشگاه‌ها و بازارهای «شهرما»

    به گزارش روابط عمومی سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد، احمد محبی، مدیر عامل سازمان بیان کرد: در راستای اجرای سیاست‌های سازمان در خصوص عرضه تولیدات داخلی و حذف 100 درصدی کالاهای خارجی دارای مشابه داخلی در 29 فروشگاه‌ «شهرما»، 17 بازار میوه و تره‌بار و 23 بازار سیار با پراکنش مناسب در سطح شهر احداث شده‌است.
    وی در ادامه افزود: فروشگاه‌ها و بازارهای میوه و تره‌بار «شهرما» و بازارهای سیار علاوه بر تسهیل در دسترسی به کالاهای مورد نیاز با کیفیت و قیمت مناسب، زمینه اشتغال و عرضه تولیدات داخلی را فراهم کرده‌اند.
    محبی عنوان کرد: در حال حاضر بیش از 7 هزار و 200 نفر در بازارهای تحت نظارت سازمان میادین اشتغال دارند که از این تعداد 620 نفر در فروشگاه‌های «شهرما»، 166 نفر در بازارهای میوه و تره‌بار «شهرما»، 6 هزار و 100 نفر در بازارهای سیار، 50 نفر در جمعه بازار خودرو، 230 نفر در کیوسک‌های مطبوعات و نان قدس رضوی و 60 نفر در قالب گل‌فروشان تقاطع‌های سطح شهر مشغول به کار هستند.
     

    تعداد بازدید: 54
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر